złoty medal mapic ZŁOTY MEDAL
Międzynarodowych
Targów
Poznańskich
POLAGRA TECH 2010

O nas

Jesteśmy firmą zorientowaną na wytwarzanie wyrobów w oparciu o najnowsze technologie charakteryzujących się bardzo wysokimi parametrami technicznymi, wysoką niezawodnością i trwałością oraz atrakcyjnymi cenami. Naszą siłą jest grupa doświadczonych specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie zawodowe w projektowaniu maszyn i urządzeń dla różnorodnych zastosowań oraz nie mniejszymi osiągnięciami twórczymi.

Dzięki ich wysiłkowi włożonemu w opracowanie projektów, przeprowadzenie badań i testów eksploatacyjnych, oferujemy rodzinę produktów, będących naszymi oryginalnymi konstrukcjami, którą stanowią mieszacze dozujące wodę, dozowniki wody, systemy garownicze i wytwornice pary.

Jesteśmy otwarci na potrzeby klientów i wykonujemy indywidualne projekty poszerzające zakres stosowania naszych produktów.

Nasza firma udowadnia, że Polak potrafi, czego dowodem jest złoty medal MTP Polagra 2010 i użytkownicy naszych urządzeń w takich krajach poza Polską jak Niemcy, Austria, Szwajcaria, Czechy, Słowacja czy Litwa.

Używając naszych produktów pozbędziecie się Państwo problemów wynikających z konieczności przestrzegania wymogów higienicznych oraz zwiększycie stabilność procesów produkcyjnych uzyskując dzięki temu możliwość wytwarzania produktów wyrobów o powtarzalnej jakości.

POLSCY PRODUCENCI ZASŁUGUJĄ NA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MASZYNY I URZĄDZENIA ZA CENY ADEKWATNE DO REALIÓW GOSPODARCZYCH.

STAT4U